• info@arka.ir
  • تماس با ما: 09122136948- 04135595230- 02191070476
  • تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه چهارم، پلاک ۱۱، واحد ۷

معرفی

شرکت آرکا با داشتن سابقه ۲۰ سال سابقه خدمتی جدید در قالب تله میتینگ جهت اجرای کلاس های مجازی در محیط نرم افزار adobe connect کرده است. نرم افزار ادوبی کانکت، قدرتمندترین نرم افزار جهان برای برگزاری جلسات وب ، یادگیری الکترونیکی و وبینارها است.  این نرم افزار به صورت ابری و یا نصبی ارایه می شود.

ما چه پیشنهاد می دهیم

نرم افزار ادوبی کانکت، قدرتمندترین نرم افزار جهان برای برگزاری جلسات وب ، یادگیری الکترونیکی و وبینارها است.  این نرم افزار به صورت ابری و یا نصبی ارایه می شود.
سیستم مدیریت یادگیری آرکا که به صورت جامع، تمامی امور مربوط به مدیریت آموزشی را پوشش می دهد.

آموزش های لازم جهت استفاده از نرم افزار هم توسط شرکت ارایه داده می شود.

ما که هستیم؟

ماموریت ما

گسترش روز افزون شبكه‌هاي كامپيوتري، مسائل و نيازهاي مهمي همچون مديريت، امنيت، نگهداري و يكپارچه سازي سيستمها را در پي دارد. شركت رایان سامانه آرکا با در نظر گرفتن اين نيازها و با هدف ارايه راهكارهاي جامع براي نيازهاي ICT كشور در سال ۱۳۸۳ تاسيس گرديد. اين شركت، با بهره گيري از تجارب متخصصين برجسته شبكه و ارتباطات و با در اختيار داشتن نمايندگي محصولات معتبر و شناخته شده در سطح جهان، خدمات گسترده اي در زمينه پياده سازي، مشاوره و ارايه راهكارهاي جامع فن آوري اطلاعات به ويژه در زمينه امنيت، مديريت، پيام رساني و سهميه بندي پهناي باند ارايه مي‌نمايد و در حال حاضر مفتخر هستيم كه اين محصولات و خدمات را به بيش از ۲۵۰۰ مركز شامل وزارتخانه ها، سازمانها، دانشگاهها و شركتهاي بزرگ كشور ارائه نموده ايم.
وب سایت هولدینگ اصلی:  www.arka.ir

چشم انداز ما

ارتقاء شرکت آرکا به عنوان شرکت تراز اول در زمینه آموزش مجازی و مدارس هوشمند

استراتژی ما

بهره گیریو مدیریت بهینه توان تخصصی کارشناسان شرکت جهت ارایه خدمات با کیفیت عالی و قیمت مناسب